• Uroczyste zakończenie roku szkolonego 2022/2023

• Dnia 23 czerwca 2023r. zabrzmiał ostatni dzwonek w naszej szkole kończący rok szkolny 2022/2023. Oficjalnie rozpoczynamy wakacje. Właśnie tego dnia wręczono uczniom świadectwa i nagrody, życząc bezpiecznych i udanych wakacji.

Uroczystość zakończenia rozpoczęła się od części oficjalnej tj. wprowadzenia sztandaru szkoły i zaśpiewania hymnu Polski.

Dyrektor szkoły Małgorzata Baranowska powitała zaproszonych gości oraz podziękowała całej społeczności szkolnej oraz wszystkim pracownikom za pracę w tym roku szkolnym. Życzenia przekazała również, Starosta Sokołowski pani Elżbieta Sadowska, Przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego pan Jacek Odziemczyk oraz Przewodniczący Rady Rodziców pan Marek Adamczyk. Pani Dyrektor odczytała również list od Senatora Waldemara Kraski na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2022/2023. Następnie wręczono świadectwa z czerwonym paskiem za najlepsze wyniki w nauce, wyróżnienia oraz listy gratulacyjne.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023 wręczone zostały trofea dla najlepszych strzelców w Zawodach Strzeleckich Klas Mundurowych o Puchar Starosty Sokołowskiego. Ponadto 21 uczniom z klasy o profilu Policyjnym i Wojskowym wręczono państwowe uprawnienia strzeleckie nadawane przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego. Dla uczniów którzy w roku szkolnym 2022/2023 godnie reprezentowali w mundurach szkołę i Powiat Sokołowski przekazane zostały nagrody rzeczowe.

Imprezę uświetnił występem muzycznym zespół " Szara Band".