Dyrekcja i kadra kierownicza
L.p.
Nazwisko i imię
Funkcja
1
Baranowska Małgorzata
dyrektor
2
Cudziło-Abramczuk Jolanta
wicedyrektor
3
Pękała Beata
wicedyrektor
4
Adamczuk Piotr
wicedyrektor
5
Makowiecka Agnieszka
kierownik szkolenia praktycznego
6
Jawtoszuk Małgorzata
główny księgowy
7
Lemieszek Jacek
kierownik gospodarczy
Nauczyciele i wychowawcy
L.p.
Nazwisko i imię
Przedmiot
1
Adamczuk P.
wychowanie fizyczne fiz., zajęcia strzeleckie, kier. bursy
2
Bocian A.
j. rosyjski, doradztwo zawodowe
3
Bogaj M.
EDB, przedmioty zawodowe mechaniczne
4
Borowy A.
wspomaganie nauczyciela i plastyka
5
Borysiak- Wojewódzka M.
j. angielski
6
Burzyńska K.
przedmioty informatyczne, przedmioty zawodowe ekonomiczne
7
Burzyński J.
przedmioty informatyczne
8
Chojecka H.
matematyka
9
Chruścicka S.
przedmioty informatyczne
10
Cudziło-Abramczuk J.
fizyka, chemia
11
Czarnocka A.
j. angielski
12
Dąbrowska E.
przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedsiębiorczość, chemia, matematyka
13
Demianiuk J.
wychowawca bursy
14
Deoniziak W.
przedsiębiorczość, WOS, praktyczna nauka zwodu
15
Dobrzycka E.
pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie
16
Elbich A.
przedmioty informatyczne
17
Falkowski S.
religia
18
Siwa M.
biblioteka, j. polski
19
Filipiak M.
wychowawca świetlicy, wychowanie fizyczne
20
Fronczak O.
wychowawca bursy
21
Góralczyk I.
geografia, WOS, przedsiębiorczość
22
Jackowska M.
matematyka
23
Jackowski J.
wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe
24
Jakubowska I.
j. niemiecki j. angielski
25
Jastrzębska D.
biblioteka
26
Wierzbicki G.
religia
27
Kurowski M.
przedmioty informatyczne
28
Kwiatkowski B.
wiedza o kulturze, wychowanie fizyczne
29
Linczewska M.
j. angielski
30
Maćkowiak J.
j. rosyjski, j. angielski
31
Makowiecka A.
matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne, BHP, biologia
32
Malinowska A.
j. rosyjski
33
Malinowska I.
przedmioty zawodowe logistyczne
34
Malinowski Z.
praktyczna nauka zawodu
35
Markowicz-Wcisłak E.
wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe
36
Maseko B.
j. angielski
37
Mielniczuk R.
wychowanie fizyczne
38
Mielniczuk U.
j. rosyjski
39
Mirkiewicz G.
elementy florystyki
40
Mrawiec K.
przedmioty zawodowe mechaniczne
41
Niegowska B
chemia, fizyka, matematyka
42
Niemirka K.
przedmioty informatyczne
43
Nowaszewska M.
j. polski
44
Odziemczyk D.
j. angielski, j. polski
45
Odziemczyk J.
historia, wos
46
Ożarek B.
zajęcia praktyczne ( zajęcia policyjne, strażackie, wojskowe)
47
Pachołowska A.
j. polski, historia i społeczeństwo
48
Pękała B.
przedmioty informatyczne
49
Piętka I.
geografia. Historia
50
Podgórska J.
przedmioty zawodowe logistyczne
51
Prządka G.
wychowawca bursy
52
Przyborowska M.
biologia, przedmioty zawodowe hotelarskie
53
Raszuk A.
doradca zawodowy
54
Romańczuk K.
j. polski
55
Romańczuk R.
j. polski, historia
56
Rosochacka A.
przedmioty zawodowe ekonomiczne, reklamowe, przedsiębiorczość
57
Rosochacka I.
wychowawca bursy
58
Rudaś I.
j. niemiecki, przedmioty zawodowe hotelarskie
59
Rudaś J.
przedmioty zawodowe mechaniczne
60
Rymuza W.
wychowawca bursy
61
Sawicka A.
wychowawca bursy
62
Sawicka M.
wychowanie fizyczne
63
Sawicki S.
wychowawca bursy
64
Siwa M.
biblioteka, j. polski
65
Skóra I.
matematyka
66
Stasiuk K.
służba policyjna
67
Stelmach M.
przedmioty zawodowe logistyczne, reklamowe
68
Szeliga-Deoniziak A.
wychowawca bursy
69
Szustak A.
wychowawca bursy, przedmioty informatczne
70
Świstek A.
przedmioty informatyczne
71
Toczyska- Maciejec D.
wychowawca bursy
72
Trendziuk M.
religia
73
Uszyńska M.
wychowawca bursy
74
Uszyński R.
przedmioty zawodowe mechaniczne
75
Wieczorek M.
chemia, matematyka
76
Wierzbicka-Kucharek P.
psycholog
77
Winczaruk M.
j. angielski
78
Zalewska K.
j. rosyjski
79
Ziembowski G.
religia