• Rekrutacja

        • Lista wychowanków zakwalifikowanych w dniu 05.08.2021 do Bursy Międzyszkolnejna rok szkolny 2021/2022

          1. Brzozowski Przemysław
          2. Dekaban Magdalena
          3. Damętka Kacper
          4. Gniazdowska Klaudia
          5. Godlewska Kinga Julia
          6. Kornacka Roksana
          7. Kalisz Anna
          8. Kmieć Natalia Anna
          9. Kowalska Katarzyna
          10. Krzymowska Milena
          11. Pieczyski Kacper
          12. Pyrek Dominika Maria
          13. Tobota Kamila
          14. Zdzieborska Paulina Maria
          15. Żołyński Tomasz
          16. Drozd Jakub
          17. Matusik Hanna
          18. Michaluk Patrycja
          19. Pisarek Karol
          20. Piszcz Wojciech
          21. Skórka Magdalena
          22. Sulich Michał
          23. Żochowska Karolina
          24. Cudna Aleksandra
          25. Dawidczyk Janusz
          26. Kamińska Aleksandra
          27. Kamiński Adam
          28. Komorowska Wiktoria
          29. Księżopolska Patrycja
          30. Matusik Jakub
          31. Mierzejewska Wiktoria
          32. Skorek Ewelina
          33. Socik Artur
          34. Stepnowska Julia
          35. Suder Hubert
          36. Świętoń Olga Wiktoria
          37. Tręda Mateusz
          38. Żebrowski Norbert
          39. Kobylińska Julia
          40. Kruk Klaudia
          41. Nowińska Zuzanna
          42. Ryć Julia
          43. Skup Amelia
          44. Tręda Kacper
          45. Ratyńska Oliwia
          46. Tuszyński Kacper
          47. Dębkowska Paulina
          48. Staniszewska Marta
          49. Borowa Maja
          50. Kasprzycka Alicja
          51. Morzy Julia
          52. Putkowska Natalia
          53. Rytel-Kuc Dominika  XI-III
          54. Sienicka Wiktoria
          55. Subda Oliwia
          56. Roguska Łucja
          57. Świeca Katarzyna
          58. Mazurek Dominika
          59. Olczak Maja
          60. Stefańska Martyna Agata
          61. Wróblewska Natalia
          62. Zajączkowska  Maja
          63. Maszkiewicz Oliwia
          64. Paradowska Zuzanna
          65. Rozbiewska Natalia
          66. Chrząszcz Karolina
          67. Socik Rafał
          68. Krym Magda
          69. Krynicka Joanna
          70. Gniazdowska Gabriela
          71. Machniewska Julia
          72. Fiszer Natalia
          73. Kołodziej Wiktoria
          74. Skibniewski Dawid
          75. Sulich Dominik
          76. Cieślińska Weronika
          77. Siekierko Szymon
          78. Stefaniuk Szymon
          79. Putkowski Adrian
          80. Tymińska Weronika
          81. Jasińska Amelia
          82. Lipka Weronika
          83. Zembrowski Adam
          84. Pieczyska Maria
      • Kierunki kształcenia

        Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami na temat kierunków oferowanych przez naszą szkołę :)
            • Technik pojazdów samochodowych
            • Pokaż
            • LO o profilu medyczno-sportowym
            • Pokaż
            • LO o profilu policyjno-strażackim
            • Pokaż
            • Branżowa szkoła I stopnia - wielozawodowa
            • Pokaż
        • Wirtualne dni otwarte 2020

        •  

  • Nasze media społecznościowe

  • liczba odwiedzin: 9875