• Aktualności

      • SPOTKANIE KOLĘDOWE

      • Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
       i wyciągasz do niego ręce,
       jest Boże Narodzenie.
       Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać,
       jest Boże Narodzenie.
       Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad,
       które jak żelazna obręcz uciskają ludzi
       w ich samotności,
       jest Boże Narodzenie.
       Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze,
       jak bardzo znikome są twoje możliwości
       i jak wielka jest twoja słabość,
       jest Boże Narodzenie.
       Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg
       pokochał innych przez ciebie,
       Zawsze wtedy,
       jest Boże Narodzenie.

       Tymi słowami zaczerpniętymi z mądrości Matki Teresy z Kalkuty w środę 21 grudnia 2022 r. uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zostali wprowadzeni w piękny, świąteczny nastrój podczas wspólnego spotkania. Prowadzący przypomnieli zebranym tradycje związane z Bożym Narodzeniem.

       Na początku spotkania pani dyrektor Małgorzata Baranowska ogłosiła wyniki szkolnego konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczną i wręczyła zwycięzcom nagrody. Złożyła również wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Głos zabrali też księża: Grzegorz Ziembowski i Sylwester Falkowski składając życzenia wszystkim zebranym.

       Akademia przypomniała wszystkim, że Boże Narodzenie to czas, w którym należy zapomnieć o wygórowanych ambicjach, żądzy pieniądza, nieczułości, braku czasu. Dobro, miłość, rodzina, wrażliwość, otwartość na drugiego, potrzebującego człowieka to wartości, które powinny liczyć się w życiu, nie tylko w święta. Zebrani wysłuchali koncertu kolędw wykonaniu zespołu SzaraBand. Wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich
       w przedświąteczny nastrój. Ponadto w klasach odbyły się spotkania wigilijne, w trakcie których uczniowie składali sobie życzenia, śpiewali kolędy i obdarowywali się prezentami.
       W świetlicy można było obejrzeć prace plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej wykonane przez uczniów, na lekcjach plastyki, pod kierunkiem p. Adama Borowego. W szkole zapanowała atmosfera radości i oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

        

      • Przedstawienie świąteczne "Droga do Betlejem"

      • Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. I nie chodzi tu o przystrojone ulice, kolorowe wystawy sklepowe, ubieranie choinki czy pakowanie prezentów… Magia Świąt to miłość, dobroć, otwartość na drugiego człowieka, pomocna dłoń… Wartości, które w obecnym, jakże trudnym czasie, odgrywają najważniejszą rolę. Aby podkreślić wyjątkowy charakter zbliżających się świąt, 20 grudnia grupa teatralna Sposób na teatr przygotowała spektakl pt. "Droga do Betlejem". To opowiedziana językiem współczesnych nastolatków historia młodych ludzi, którzy zmagają się z typowymi dla swojego pokolenia problemami. Bohaterom towarzyszyły anioły, które pomagały wybrać im właściwą drogę do symbolicznego Betlejem i przygotować ich na przyjście Zbawiciela. Widowisko zostało uświetnione etiudą taneczną, elementami pantomimy oraz scenkami sytuacyjnymi przygotowanymi w sposób arcymistrzowski przez utalentowanych młodych aktorów. Całość spotkania dopełniła przepiękna sceneria, która - przy nastrojowym oświetleniu - wprowadziła widzów w świąteczny nastrój.

       Uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności, a niejedna osoba nie kryła wzruszenia. Widowisko było niezwykłym przeżyciem dla nauczycieli, uczniów i samych aktorów. Nie zabrakło również ciepłych słów od Dyrekcji oraz Samorządu Uczniowskiego. Dzisiejsze spotkanie, a przede wszystkim postawa młodzieży była najlepszym przykładem tego, że w każdym pokoleniu Polaków jest potrzeba chwalenia Nowonarodzonego Boga: "Jeśli chcesz, aby Jezus narodził się w twoim sercu musisz swoimi rękami odebrać Go od Matki i umieścić w swojej duszy, w swojej rodzinie, w miejscu pracy, w gronie przyjaciół”.

       Przedstawienie przygotowali: p. Agnieszka Pachołowska, p. Karolina Zalewska, p. Iwona Piętka, p. Dorota Jastrzębska, Eliza Chomać, Dobrosława Mosiej, Julia Ryć, Michał Kałuski, Kacper Kopa, Dominik Giedrojć, Tomasz Młynik, Jakub Prokopczuk, Adrian Ruciński, Michał Rydzewski.

       Dziękujemy wszystkim za te wspólnie spędzone, radosne i piękne chwile. Z całego serca życzymy zdrowych spokojnych, pełnych miłości i ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia.

      • Szkolna wycieczka na lodowisko

      • W środę, 21 grudnia , tuż przed świętami Bożego Narodzenia , odbyła się szkolna wycieczka na lodowisko. W piękny dzień, grupa „amatorów i zawodowców ” wraz z opiekunami dotarła na lodowisko w Siedlcach , gdzie z wielką radością doskonaliła swe umiejętności na pięknej tafli lodu. Niektórzy przybyli tu pierwszy raz, ale zapewniali, że nie ostatni, ponieważ euforia jazdy po lodzie była przeogromna.

       Co do techniki tejże jazdy, to można by określić ją jako wybitnie „zindywidualizowaną” i niezwykle różnorodną. Niektórzy zamiast ślizgów solowych preferowali towarzystwo sympatycznych pingwinków lub przejażdżkę grupową. Doskonałej zabawy nic jednak nie mogło zakłócić, ani niekontrolowane akrobacje sportowe, ani drobne upadki.

       Wszyscy zadowoleni i cali powrócili do domów.

      • Ślubowanie klas mundurowych

      • Uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim wzięli udział w uroczystym ślubowaniu klas I Szkół im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ

      • Wystawa „Znani Nieznani. Polacy światu”

      • W dniu 20 grudnia 2022 roku młodzież Zespołu Szkół Nr1  korzystając  z zaproszenia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim wzięła udział w interesującej lekcji historii, zakończonej zwiedzaniem wystawy  ,,Znani Nieznani. Polacy światu”. Wystawa została przygotowana  przez Departament Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą MSZ we współpracy
       z Archiwum Polskiej Akademii Nauk.
       Ekspozycja przedstawia sylwetki  44 wybitnych Polaków zasłużonych dla społeczności
       i krajów, w których zamieszkali po opuszczeniu Polski. Trafili do  najróżniejszych miejsc na świecie, m.in.  do Skandynawii, USA, Kanady, Ekwadoru, Peru, Szwajcarii, Francji, Portugalii, Chin, Japonii oraz Syberii, Gruzji, Kazachstanu i wielu innych, gdzie zasłynęli swoimi osiągnięciami.

      • Wycieczka na lodowisko

      • W poniedziałek 19.12.202r. klasy 3J, 3H, 4Jp i 4Jg uczestniczyły w wycieczce na lodowisko do Siedlec.

       Celem wycieczki była propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja grupy oraz dobra zabawa.

       Godzinne szaleństwo na lodowej tafli dało się wszystkim we znaki. Zmęczeni i lekko posiniaczeni, ale uśmiechnięci, udaliśmy się do Galerii gdzie każdy mógł spożyć coś ciepłego. Po posiłku udaliśmy się na seans filmowy 3D w kinie Helios pt: „Avatar - istota wody ”.

      • Podziękowanie

      • Kochani Darczyńcy,
       Bardzo dziękujemy za wszystkie dary przekazane  w tegorocznej „ Świątecznej Zbiórce Żywności”. W  tym roku pomagaliśmy Ukraińcom, dla których ten czas jest wyjątkowo trudny. Jeszcze rok temu mieli swoje domy, swoje choinki i swoich najbliższych wokół siebie… Mamy nadzieję, że nasze drobne prezenty choć trochę umilą naszym Braciom Ukraińcom ten świąteczny czas w Polsce. 

       P.s. Życzymy wszystkim spokojnych i zdrowych świąt i jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie!  Organizatorzy: M. Winczaruk, H. Chojecka, U. Mielniczuk, I. Skóra

      • 41. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

      • Nocą z 12 na 13 grudnia 1981 r. na terenie naszego państwa wprowadzony został stan wojenny, ogłoszony przez gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Niosło to za sobą wiele konsekwencji dla całego społeczeństwa. Wielu obywateli doznało represji w postaci aresztowań i internowania, wiele osób stało się ofiarami działań aparatu komunistycznego, którego celem było zduszenie i zniszczenie wielomilionowego ruchu „Solidarności”

       We wtorek 13 grudnia br. z okazji 41. rocznicy tego wydarzenia starosta Elżbieta Sadowska, przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jacek Odziemczyk oraz wicestarosta Ryszard Domański złożyli kwiaty pod pomnikiem Czynu Niepodległościowego w Sokołowie Podlaskim, podczas uroczystości zorganizowanej w hołdzie ofiarom okresu stanu wojennego. Kwiaty złożyli również: delegacja senatora RP, wiceministra zdrowia Waldemara Kraski na czele z dyrektor Biura Senatora Joanną Malinowską, przedstawiciele komisji zakładowych NSZZ „Solidarność” z terenu miasta Sokołów Podlaski -Marian Koć, Jan Gałązka, Martyna Łasek, Mieczysław Łaba, dyrektorzy Zespołu Szkół Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie; Małgorzata Baranowska i Teresa Oliwińska wraz uczniami. Uroczystości towarzyszył również sztandar Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej (znajdujący się  pod opieką społeczności Zespołu Szkół Nr 1) oraz poczet sztandarowy I Liceum Ogólnokształcącego. Wartę honorową pod pomnikiem Czynu Niepodległościowego pełnili uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Nr 1, pod opieką p. Iwony Piętki i p. Elżbiety Wcisłak, a przygotowani przez p. Bartosza Ożarka. Przed ceremonią złożenia kwiatów wszyscy uczestnicy odśpiewali wspólnie hymn narodowy.

       Nauczyciel ZS nr 1 Jacek Odziemczyk przypomniał także wydarzenia z okresu wprowadzenia stanu wojennego. Wspomniał między innymi o ponad 10 000 internowanych działaczach „Solidarności”, o 40. osobach zabitych, w tym górnikach poległych podczas pacyfikacji kopalni Wujek, jak również o 5. osobach internowanych z terenu powiatu sokołowskiego. Przeciwko nim oraz społeczeństwu pragnącemu wolności ówczesne władze wyprowadziły z resortów siłowych na polskie ulice 70 tys. żołnierzy, 30 tys. funkcjonariuszy MSW wspieranych przez 1750 czołgów i 1900 pojazdów opancerzonych oraz bojowych wozów piechoty.

       Wszystkim uczestnikom uroczystości, a szczególnie młodzieży szkolnej za obecność
       i za pamięć o wydarzeniach tamtych dni podziękowała starosta Elżbieta Sadowska.

       Fot. Piotr Brzezik, Elżbieta Markowicz-Wcisłak

      • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier Jersz 2022

      • 8 grudnia 2022 odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego English High Flier organizowanego przez wydawnictwo edukacyjne Łowcy Talentów Jersz. W konkursie wzięło udział 20 uczniów naszej szkoły. Uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru, który dotyczył zagadnień zarówno leksykalnych, jak i gramatycznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy wysokich wyników, które poznamy w styczniu. 

       Organizatorzy

       Anna Czarnocka

       Beata Maseko

      • WYCIECZKA EDUKACYJNA KLAS: 1F i 1H

      • 9 grudnia 2022 roku uczniowie klas: 1F i 1H wraz z opiekunami: p. wicedyrektor Jolantą Cudziło – Abramczuk, p. Izabelą Malinowską, p. Anną Czarnocką i p. Renatą Romańczuk wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Warszawy. W programie imprezy znalazł się m.in. Dom Zagadek, w którym zabawa polegała na wydostaniu się z zamkniętego pokoju, zanim upłynie wyznaczony czas.
       W zrealizowaniu zadań uczestnikom gry pomagało rozwiązywanie łamigłówek oraz poznawanie tajemnic pokoju. Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się na Stare Miasto, aby podziwiać urokliwą architekturę i poczuć niezwykłą atmosferę tego miejsca, zwłaszcza że w przedświątecznym okresie było pięknie przystrojone.  Następnie młodzież odwiedziła Muzeum Świat Iluzji, ukazujące świat pozorów, złudzeń i paradoksów, edukacyjno-rozrywkową przestrzeń dla każdego. Ostatnią atrakcją wycieczki był seans filmowy. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni sił do dalszej pracy

      • WIRTUALNE WSL – spotkania on- line z Wyższą Szkołą Logistyki z Poznania

      • Uczniowie klas kształcących się w zawodzie technik logistyk uczestniczą w spotkaniach on-line z cyklu „Wirtualne WSL”, na których omawiana jest wiedza na temat magazynowania, transportu, nowych technologii, opakowań, centrów logistycznych i ekologistyki.

       Szczegółowa tematyka WIRTUALNYCH WSL:

       1. „Oblicza logistyki – Czym dla logistyki jest paleta?”,
       2. „Oblicza logistyki - Centra Logistyczne”,
       3. „Oblicza logistyki – Transport intermodalny”.
      • Mikołajki

      • 6.12.2022. w Mikołajki, młodzież ZSNr1 wraz z nauczycielami  zorganizowała koncert Grupy Muzycznej ,,Limbos”.

       Zgromadzeni w świetlicy  uczniowie naszej szkoły mogli usłyszeć interpretacje utworów S. Moniuszki ,,Mazur”, ,,Walc  a-moll”- F. Chopina, ,,Już nie zapomnisz mnie” H .Warsa, ,,Tango Milonga”- J. Petersburskiego, ,,Podróż za jeden uśmiech”- J. Matuszkiewicza.

       W drugiej części koncertu znalazły się hity z radiowych list przebojów.

       Zespół wraz z publicznością wykonał utwory: ,,Takie proste”- D. Kwiatkowskiego, ,,Adrenalina”- M. Szczygła, ,,Lubię być z nią” –Baranovskiego. Rozbawiona publiczność  z humorem poszła na lekcje , a po lekcjach na dalsze świętowanie. Czekamy na następne muzyczne spotkania .

       Koło muzyczne

      • Mikołajki w Domu Dziecka "Pod kasztanami"

      • Najpiękniejsze święta to te spędzone w gronie najbliższych, a najwspanialsze prezenty to te ofiarowane bezinteresownie, z głębi serca. Odrobinę świątecznej radości i beztroski wychowankom Domu Dziecka " Pod kasztanami" w Siedlcach zorganizował Kacper Wojciuk, uczeń klasy 4Fp, przy ogromnym wsparciu członków grupy ATV QUADY Siedlce, Samorządu Uczniowskiego ZS nr1 i wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy podarowali ogromną ilość słodyczy, kosmetyków, zabawek itp.

       W niedzielę 4 grudnia do Domu Dziecka zajechała parada 15 quadów, na których pomocnicy Świętego Mikołaja przywieźli prezenty. Było ognisko z kiełbaskami i gorącymi piankami, były przejażdżki quadami, rozmowy, śmiech i radość. Widok uśmiechniętych twarzy dzieci i wychowawców Domu Dziecka - bezcenny.Ogromne gratulacje dla Kacpra za inicjatywę i zorganizowanie tak wyjątkowego spotkania oraz serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy czynnie włączyli się w zbiórkę i wywołali uśmiech na twarzach wychowanków z Domu Dziecka "Pod kasztanami". Marzena Borysiak-Wojewódzka.

      • Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim uczcili 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez organizację uroczystości słowno – muzycznej pt. „Drogi do niepodległości”

      • Jak ważna jest tożsamość narodowa, własne korzenie, świadomość historyczna oraz ile warta jest wolność i niepodległość możemy przekonać się dobitnie obserwując otaczającą nas rzeczywistość. Dzisiaj w niebezpiecznych czasach spowodowanych ogólnoświatowym kryzysem oraz wojną bezpośrednio za naszą wschodnią granicą dostrzegamy wyraźniej, że wolność nie została dana nam raz na zawsze i  nie jest to tylko często używany slogan. Tym bardziej powinniśmy każdego dnia doceniać fakt, że żyjemy obecnie w wolnej i niepodległej Polsce, o którą z wielkim poświęceniem walczyły poprzednie pokolenia polskich patriotów.

       W dniu 25 listopada na sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury obyła się uroczystość zorganizowana przez uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim w związku z  obchodami 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

       Program miał charakter prelekcji połączonej z multimedialną prezentacją materiałów fotograficznych oraz z koncertem pieśni patriotycznych w wykonaniu szkolnego zespołu Szara Band pod kierunkiem Bogusława Kwiatkowskiego i Krzysztofa Niemirki  (Kinga Kozak, Marcelina Kazimierczuk, Alicja Błońska, Kacper Smolik – wokal; Natalia Fiszer – saxhorn; Hubert Biernat – trąbka, wokal; Wiktor Biernat – gitara; Stanisław Golatowski – perkusja; Krzysztof Niemirka – instrumenty klawiszowe; Bogusław Kwiatkowski – gitara, wokal) który  wykonał następujące utwory: W krwawym polu; Wojenko, wojenko; Katyń 1940. Ostatni list; Idziemy w miasto; Już dopala się ogień biwaku; Co zrobimy z naszą wolnością. Uroczystości towarzyszyły poczty sztandarowe Zespołu Szkół Nr 1 oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, którymi opiekuje się społeczność szkolna na czele z p. Iwoną Piętką i p. Bartoszem Ożarkiem. Natomiast w holu Sokołowskiego Ośrodka Kultury można było zobaczyć wystawę prac plastycznych przygotowanych przez grupę uczniów i p. Adama Borowego. 

       Z kolei prelekcję, obejmującą wydarzenia związane z historią Ziemi Sokołowskiej w XIX i XX w., poprowadził nauczyciel historii, a zarazem  przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jacek Odziemczyk, który przybliżył uczestnikom miejsca, wydarzenia oraz uczestniczące w nich postacie związane z powiatem sokołowskim, zarówno te powszechnie znane mieszkańcom, jak również takie, które nie są na co dzień zakorzenione w ich świadomości. Wśród wspominanych znalazły się historie ludzi, którzy niejednokrotnie zapłacili najwyższą cenę za swoją miłość do Ojczyzny, wykazujących się bohaterskimi postawami w czasie próby, począwszy od okresu powstania styczniowego, wojny polsko – bolszewickiej, pierwszej i drugiej wojny światowej, aż do czasu powojennej podziemnej walki z aparatem komunistycznym toczonej przez  Żołnierzy Niezłomnych. Przywołane zostały między innymi postacie ostatniego weterana powstania styczniowego Feliksa Bartczuka (którego grób znajduje się na cmentarzu w Kosowie Lackim); sołtysa wsi Krasnodęby Sypytki Ksawerego Bielińskiego (który ukrywał ks. Stanisława Brzóskę i jego adiutanta Franciszka Wilczyńskiego, następnie został wywieziony na Sybir skąd już nigdy nie powrócił); młodocianych harcerzy z Sokołowa Podlaskiego poległych w wojnie 1920 r. i i ich kapelana ks. Antoniego Święcickiego; pomordowanych w Katyniu rodzonych braci, nauczycieli z Sokołowa i Skibniewa – Mikołaja i Władysława Malinowskich; pomordowanych w Sokołowie Podlaskim podczas egzekucji ulicznej 27 października 1943 r. Tytusa Antoniego Musiejkiewicza i Eugeniusza Sawickiego czy tez poległego 7 kwietnia 1950 r, pod Toczyskami Podbornymi por. Józefa Ludwika Małczuka ,,Brzaska”.  

       Na zakończenie  podziękowania za organizację programu złożyli dyrektor Sokołowskiego Ośrodka Kultury Marcin Celiński i wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. K. K. Baczyńskiego Piotr Adamczuk. Uroczystość była pełną refleksji, niezwykle cenną ale także nietypową lekcją historii, przypominającą często miejsca które mijamy codziennie w drodze do szkoły i pracy – dzieje naszej Małej Ojczyzny.

       Fot. Piotr Brzezik

      • Uroczystość z okazji Dnia Patrona Zespołu Szkół Nr 1

      • 01.12.2022r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona Zespołu Szkół Nr1. Młodzież zaprezentowała montaż słowno - muzyczny dotyczący życia  i twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, który jest patronem szkoły od 1979 roku.

       Uczniowie klasy 2A:Sandra Olucha, Paulina Tararuj, Adam Komycz,  Michał Kowalczyk i Jakub Tomczak wykonali wybrane wiersze Baczyńskiego, aby przybliżyć twórczość wybitnego poety uczniom klas pierwszych, dla których to święto było przygotowane. Uroczystość prowadzili: Paulina Góral i Jakub Struś, a uświetnił ją swoim występem  szkolny zespół muzyczny „Szara Band”, który wykonał w aranżacji muzycznej dwa wiersze Baczyńskiego: „Elegię o chłopcu polskim” oraz „Pioseneczkę”. Uroczystość przygotowali: pani Renata Romańczuk,  pani Karolina Zalewska i pan Bogusław Kwiatkowski.

      • VII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA SPEDYCYJNO – LOGISTYCZNA

      • W dniu 18 listopada 2022r. odbyła się VII Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana przez Uniwersytet Gdański. W zawodach I stopnia -  etap szkolny wzięli udział uczniowie klas 4Fg i 4Fp kształcący się w zawodzie  technik logistyk.

       Uczniowie rozwiązywali przez 35 minut test jednokrotnego wyboru składający się z 30 pytań z zakresu obsługi magazynów oraz organizacji transportu.

       Do 30 listopada 2022r. zostaną podane wyniki zawodów I stopnia oraz ogłoszone będą przez Komitet Główny listy osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia – okręgowych. Do II etapu – okręgowego zakwalifikowało się 12 osób.

       Organizatorami Olimpiady na szczeblu szkolnym byli nauczyciele przedmiotów zawodowych logistycznych.

       Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji!

      • Udział uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych

      • W dniach 17 i 18 listopada 2022r. odbył się Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

       zorganizowany przez Akademię Umiejętności Eurocash, w którym wzięli udział uczniowie klas 1F i 4Fp kształcący się w zawodzie technik logistyk.

       Podczas dwudniowego spotkania uczniowie wysłuchali wykładów na temat:

       1. „Czy już wszystko wiesz o stresie?”,
       2. „Techniki sprzedaży okiem eksperta”,
       3. „Transport – jak działamy w Eurocash?”,
       4. „Przegląd stanowisk w Dziale Transportu”,
       5. „Menadżer ds. Rozwoju i Wsparcia Transportu oraz Koordynator ds. Floty – czym właściwie się zajmuje?”.
  • Nasze media społecznościowe

  • liczba odwiedzin: 330593