• Aktualności

      • Życzenia na nowy rok szkolny

      • „Nauka to podróż, którą odbywamy przez całe życie,

       nieustannie odkrywając nowe cele”

       (Jim Stovall)


       DRODZY UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE, RODZICE!

                 Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21 składamy Wam oraz całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia.

       Wszystkim uczniom – tym kontynuującym naukę i rozpoczynającym nowy etap edukacyjny w naszej placówce -  życzymy wytrwałości i motywacji w dążeniu do wytyczonych sobie celów tak, aby Wasze sukcesy służyły dobru edukacji, a Was samych napawały dumą i poczuciem dobrze wykonanej pracy. Mamy nadzieję, że zawsze będziecie brać aktywny udział w życiu szkoły, nawet w tym niesprzyjającym czasie pandemii. Dla nas  pedagogów, dyrekcji jesteście najważniejsi, dlatego będziemy Was wspierać i dbać o to, abyście czuli się bezpiecznie, a nauka w naszej szkole stała się dla Was przyjemnością.

       W dobie epidemii, która jest dla nas wszystkich nowym doświadczeniem, chcielibyśmy życzyć Rodzicom cierpliwości i wyrozumiałości. Wasze dzieci to wspaniała młodzież,  za którą My staliśmy się współodpowiedzialni zapraszając ją do naszej społeczności. Dziś wracamy do „tradycyjnej szkoły”, ale za czas, w którym to zdalne nauczanie było obowiązującą formą kształcenia chcemy Wam Rodzice jeszcze raz serdecznie podziękować. Wasze wsparcie i zaangażowanie to nieoceniony wkład w edukację Waszych dzieci.

           Pedagogom i pracownikom szkoły życzymy przede wszystkim spokojnej, dającej satysfakcję pracy w tej nowej, jakże trudnej rzeczywistości. Niech Wasze zaangażowanie i profesjonalizm będą źródłem spełnienia zawodowego oraz uznania i wdzięczności społecznej, na którą z całą pewnością zasługujecie.

           Wszystkim życzymy, aby nadchodzący rok szkolny 2020/21 był czasem spokojnej, wytężonej pracy w szkole, którą od zawsze znamy i kochamy.

         

       Dyrekcja Zespołu Szkół  Nr 1

      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

      • Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim informuje, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021 w dniu 1 września 2020 r.będzie miało formę spotkań młodzieży z wychowawcami klas w wyznaczonych salach lekcyjnych. O godzinie 9.00 zapraszamy klasy I i II, a o godzinie 10.00 – klasy III i IV. 

       W tym dniu obowiązuje strój galowy. Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczek oraz konieczności dezynfekcji rąk.

       Serdecznie zapraszamy!

      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla klas pierwszych – spotkania z wychowawcami.

      • Drodzy uczniowie klas pierwszych!

       Informujemy, że w dniu 31 sierpnia 2020 r. odbędą się w naszej szkole spotkania uczniów z wychowawcami według następującej kolejności:

       - godz. 9.00 – klasa 1A liceum ogólnokształcące,

       - godz. 10.00 – klasa 1F technik logistyk,

       - godz. 11.00 – klasa 1H technik reklamy/mechanik pojazdów samochodowych,

       - godz. 12.00 – klasa 1J technik informatyk,

       - godz. 13.00 – klasa 1L wielozawodowa (szkoła branżowa).

       Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk.

       Serdecznie zapraszamy :)

  • Nasze media społecznościowe

  • liczba odwiedzin: 85604