• Kadra

      • Dyrekcja i kadra kierownicza

        L.p.

        Nazwisko i imię

        Funkcja

        1

        Baranowska Małgorzata

        dyrektor

        2

        Cudziło-Abramczuk Jolanta

        wicedyrektor

        3

        Pękała Beata

        wicedyrektor

        4

        Adamczuk Piotr

        wicedyrektor

        5

        Makowiecka Agnieszka

        kierownik szkolenia praktycznego

        6

        Jawtoszuk Małgorzata

        główny księgowy

        7

        Lemieszek Jacek

        kierownik gospodarczy

         

        Nauczyciele i wychowawcy

        L.p.

        Nazwisko i imię

        Przedmiot

        1

        Adamczuk P. 

        wychowanie fizyczne fiz.

        2

        Bocian A. 

        j. rosyjski

        3

        Bogaj M. 

        EDB, przedmioty zawodowe mechaniczne

        4

        Borowy A.

        wspomaganie nauczyciela i plastyka

        5

        Borysiak- Wojewódzka M. 

        j. angielski

        6

        Burzyńska K. 

        informatyczne

        7

        Burzyński J. 

        informatyka

        8

        Chojecka H. 

        matematyka

        9

        Chruścicka S.

        informatyczne

        10

        Cudziło-Abramczuk J.

        fizyka, chemia

        11

        Czarnocka A. 

        j. angielski

        12

        Dąbrowska E. 

        przedmioty zawodowe ekonomiczne

        13

        Demianiuk J. 

        wychowawca bursy

        14

        Deoniziak W. 

        przedsiębiorczość, WOS

        15

        Dobrzycka E. 

        pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, wych. fiz.

        16

        Elbich A. 

        informatyczne

        17

        Falkowski S.

        religia

        18

        Filip M. 

        biblioteka

        19

        Filipiak M. 

        wychowawca świetlicy

        20

        Fronczak O. 

        wychowawca bursy

        21

        Góralczyk I. 

        geografia, WOS, przedsiębiorczość

        22

        Jackowska M. 

        matematyka

        23

        Jackowski J. 

        wychowanie fizyczne

        24

        Jakubowska I. 

        j. niemiecki j. angielski

        25

        Jankowska A. 

        przedmioty zawodowe hotelarskie, biologia, chemia

        26

        ks. Wierzbicki G. 

        religia

        27

        Kurowski M. 

        informatyka

        28

        Kwiatkowski B. 

        wiedza o kulturze, wychowanie fizyczne

        29

        Linczewska M. 

        j. angielski

        30

        Maćkowiak J. 

        j. rosyjski j. angielski

        31

        Makowiecka A. 

        matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne

        32

        Malinowska A.  

        j. rosyjski

        33

        Malinowska I. 

        przedmioty zawodowe ekonomiczne

        34

        Markowicz-Wcisłak E. 

        wychowanie fizyczne

        35

        Maseko B.

        j. angielski

        36

        Mielniczuk R. 

        wychowanie fizyczne.

        37

        Mielniczuk R. 

        j. rosyjski

        38

        Mirkiewicz G. 

        elementy florystyki w aranżacji wnętrz

        39

        Mrawiec K. 

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        40

        Niegowska B 

        chemia, fizyka, matematyka

        41

        Niemirka K. 

        informatyka

        42

        Nowaszewska M. 

        j. polski

        43

        Odziemczyk D.

        j. angielski

        44

        Odziemczyk J.

        historia

        45

        Ożarek B.

        zajęcia praktyczne ( zajęcia policyjne, strażackie, wojsowe)

        46

        Pachołowska A. 

        j. polski, historia i społeczeństwo

        47

        Pękała B. 

        informatyka

        48

        Piętka I.

        geografia. historia

        49

        Podgórska J. 

        przedmioty zawodowe logistyczne

        50

        Prządka G.

        wychowawca bursy

        51

        Przyborowska M. 

        biologia, przedmioty zawodowe hotelarskie

        52

        Raszuk A. 

        doradca zawodowy/   j. polski

        53

        Romańczuk K. 

        j. polski

        54

        Romańczuk R. 

        j. polski, historia

        55

        Rosochacka A. 

        przedmioty zawodowe ekonomiczne

        56

        Rosochacka I.

        wychowawca bursy

        57

        Rudaś I. 

        j. niemiecki, przedmioty zawodowe hotelarskie

        58

        Rudaś J.

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        59

        Rymuza W. 

        wychowawca bursy

        60

        Sawicka A.

        wychowawca bursy

        61

        Sawicka M. 

        wychowanie fizyczne

        62

        Sawicki S.

        wychowawca bursy

        63

        Skóra I.

        matematyka

        64

        Solka Paweł

        religia

        65

        Stasiuk K. 

        służba policyjna

        66

        Stelmach M. 

        przedmioty zawodowe logistyczne

        67

        Strąk J. 

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        68

        Szaruga A.

        wychowawca bursy

        69

        Szeliga-Deoniziak A. 

        wychowawca bursy

        70

        Świstek A. 

        informatyka

        71

        Toczyska- Maciejec D. 

        wychowawca bursy

        72

        Trendziuk M.

        religia

        73

        Uszyńska M.

        wychowawca bursy

        74

        Uszyński R. 

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        75

        Wieczorek M. 

        chemia, matematyka

        76

        Wierzbicka-Kucharek P. 

        psycholog

        77

        Winczaruk M. 

        j. angielski

        78

        Zalewska K.

        j. rosyjski

         

  • Nasze media społecznościowe

  • liczba odwiedzin: 787