• Kadra


      • Dyrekcja i kadra kierownicza

        L.p.

        Nazwisko i imię

        Funkcja

        1

        Baranowska Małgorzata

        dyrektor

        2

        Cudziło-Abramczuk Jolanta

        wicedyrektor

        3

        Pękała Beata

        wicedyrektor

        4

        Romańczuk Renata

        wicedyrektor

        5

        Makowiecka Agnieszka

        kierownik praktyk

        7

        Jawtoszuk Małgorzata

        główny księgowy

        8

        Gierzyńska Barbara

        kierownik obiektów sportowych

        9

        Lemieszek Jacek

        kierownik gospodarczy


        Nauczyciele i wychowawcy

        L.p.

        Nazwisko i imię

        Przedmiot

        1

        Adamczuk P. 

        wychowanie fizyczne fiz.

        2

        Bielewicz U. 

        wychowawca bursy

        3

        Bielińska M.

        historia

        4

        Bocian A. 

        j. rosyjski

        5

        Bogaj M. 

        EDB, przedmioty zawodowe mechaniczne

        6

        Borysiak- Wojewódzka M. 

        j. angielski

        7

        Brzezik A. 

        historia

        8

        Bujalska J.

        geografia

        9

        Burzyńska K. 

        informatyczne

        10

        Burzyński J. 

        informatyka

        11

        Chojecka H. 

        informatyczne

        12

        Chomiuk R. 

        biblioteka

        13

        Cudziło-Abramczuk J.

        fizyka, chemia

        14

        Czarnocka A. 

        j. angielski

        15

        Dąbrowska E. 

        przedmioty zawodowe ekonomiczne

        16

        Demianiuk J. 

        wychowawca bursy

        17

        Deoniziak W. 

        przedsiębiorczość, WOS

        18

        Dobrzycka E. 

        pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, wych. fiz.

        19

        Domański K. 

        informatyczne

        20

        Elbich A. 

        informatyczne

        21

        Filip M. 

        biblioteka

        22

        Filipiak M. 

        wychowawca świetlicy

        23

        Frączak T.

        wychowawca bursy

        24

        Fronczak O. 

        wychowawca bursy

        25

        Gierzyńska K. 

        j. rosyjski

        26

        Golatowski R. 

        służba straży pożarnej

        27

        Góralczyk I. 

        geografia, WOS, przedsiębiorczość

        28

        Iwanowski B. 

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        29

        Jackowska M. 

        matematyka

        30

        Jackowski J. 

        wychowanie fizyczne

        31

        Jakubowska I. 

        j. niemiecki j. angielski

        32

        Jankowska A. 

        przedmioty zawodowe hotelarskie, biologia, chemia

        34

        Jasińska B.

        zajęcia sportowe

        33

        ks  Jankowski. D. 

        religia

        35

        ks. Grabowski Ł. 

        religia

        36

        ks. Pańczuk A.

        religia

        37

        ks. Wierzbicki G. 

        religia

        38

        Kurowski M. 

        informatyka

        39

        Kwiatkowski B. 

        wiedza o kulturze, wychowanie fizyczne

        40

        Linczewska M. 

        j. angielski

        41

        Maćkowiak J. 

        j. rosyjski j. angielski

        42

        Makowiecka A. 

        matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne

        43

        Maksimiak T. 

        służba wojskowa

        44

        Malinowska A.  

        j. rosyjski

        45

        Malinowska I. 

        przedmioty zawodowe ekonomiczne

        46

        Markowicz-Wcisłak E. 

        wychowanie fizyczne

        47

        Maseko B.

        j. angielski

        48

        Mielniczuk R. 

        wychowanie fizyczne.

        49

        Mielniczuk R. 

        j. rosyjski

        50

        Mirkiewicz G. 

        elementy florystyki w aranżacji wnętrz

        51

        Mrawiec K. 

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        52

        Niegowska B 

        chemia, fizyka, matematyka

        53

        Niemirka K. 

        informatyka

        54

        Nowaszewska M. 

        j. polski

        55

        Pachołowska A. 

        j. polski, historia i społeczeństwo

        56

        Pękała B. 

        informatyka

        57

        Piętka I.

        geografia. historia

        58

        Podgórska J. 

        przedmioty zawodowe logistyczne

        59

        Prządka G.

        wychowawca bursy

        60

        Przyborowska M. 

        biologia, przedmioty zawodowe hotelarskie

        61

        Raciborska K

        geografia

        62

        Raszuk A. 

        doradca zawodowy/   j. polski

        63

        Romańczuk K. 

        j. polski

        64

        Romańczuk R. 

        j. polski, historia

        65

        Rosochacka A. 

        przedmioty zawodowe ekonomiczne

        66

        Rudaś I. 

        j. niemiecki, przedmioty zawodowe hotelarskie

        67

        Rudaś J.

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        68

        Rymuza W. 

        wychowawca bursy

        69

        Sawicka M. 

        wychowawca bursy

        70

        Skóra I.

        matematyka

        71

        Skrzeszewska S. 

        j. niemiecki

        72

        Stasiuk K. 

        służba policyjna

        73

        Stelmach M. 

        przedmioty zawodowe logistyczne

        74

        Strąk J. 

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        75

        Szaruga A.

        wychowawca bursy

        76

        Szeliga-Deoniziak A. 

        wychowawca internatu

        77

        Świstek A. 

        informatyka

        78

        Toczyska- Maciejec D. 

        wychowawca bursy

        79

        Uszyński R. 

        przedmioty zawodowe mechaniczne

        80

        Wieczorek M. 

        chemia, matematyka

        81

        Wierzbicka-Kucharek P. 

        psycholog

        82

        Winczaruk M. 

        j. angielski

  • Nasze media społecznościowe

  • liczba odwiedzin: 66410